برای سفارش اپلیکیشن خود فرم زیر را پر کنید.

درخواست مشاوره رایگان طراحی اپلیکیشن موبایل

شرکت برنامه نویسی موبی سافت برای طراحی و ساخت اپلیکیشن اختصاصی و سفارشی شما با استفاده از تجربیات برنامه نویسان شرکت همچنین بکارگیری ابزار حرفه‌ای مثل متریال دیزاین در طراحی اپلیکیشن توانسته اپلیکیشن‌های بسیار زیبایی را طراحی کند.

Layer Image

چرا شرکت طراحی اپلیکیشن موبی سافت؟

شرکت موبی سافت به دلیل طراحی اپلیکیشن با فریم ورک ری اکت نیتیو توانایی طراحی هم زمان اپلیکیشن اندروید و ios را دارد. به همین دلیل هزینه طراحی اپلیکیشن در شرکت ما به نسبت شرکت های رقیب،بسیار ارزان تر می باشد .همچنین کیفیت اپلیکیشن های طراحی شده هم به دلیل داشتن تیمی با تجربه بسیار بالا است.

Layer Image

سفارش طراحی اپلیکیشن برای ایده های استارتاپی

یک ایده جدید دارید؟ آیا میخواهید اپلیکیشن هایی مثل دیجی کالا یا اسنپ داشته باشید؟

بسیاری از افرادی که سفارش طراحی اپلیکیشن می پذیرند،طراحی اپلیکیشن شغل دوم آنهاست.به همین دلیل دفتر کار مشخصی ندارند.پس اگر میخواهید از امنیت ایده خود مطمعن باشید باید به دنبال شرکتی بگردید که دفتر کار مشخصی دارد تا به شما این اطمینان را بدهد که از ایده شما سوء استفاده نشود.

طراحی اپلیکیشن با گرافیک چشم نواز

مهمترین ویژگی که کاربران به آن توجه می کنند،گرافیک اپلیکیشن است.شرکت موبی سافت با استفاده از آخرین متد های متریال دیزاین به شما این اطمینان را می دهد که گرافیک اپلیکیشن طراحی شده بسیار چشم نواز و جذاب خواهد بود.

Layer Image
Layer Image

طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

به صورت حرفه ای برای گوشی های هوشمند اندروید و ios و تبلت اپلیکیشن طراحی کنید. شرکت ما به دلیل استفاده از فریم ورک ری اکت نیتیو توانایی طراحی هم زمان اپلیکیشن اندروید و ای او اس را دارد.

پشتیبانی از اپلیکیشن های طراحی شده

مهمترین ویژگی که کاربران به ان توجه می متاسفانه برخی از شرکت های طراحی اپلیکیشن پشتیبانی ضعیفی دارند ولی شرکت موبی برنامه نویسی موبی سافت 2 ماه پشتیبانی رایگان دارد تا اگر مشکلی در اپلیکیشن پیش آمد آن را به سرعت و رایگان بر طرف کند. این زمان پشتیبانی را میتوان با پرداخت هزینه ای اضافه کرد.

Layer Image
Layer Image

اتصال اپلیکیشن به سایت

اگر یک سایت خبری یا فروشگاهی دارید مسلماً اتصال اپلیکیشن به سایت وردپرسی و افزونه ووکامرس براتون خیلی اهمیت دارد. اپلیکیشن های که توسط شرکت موبی سافت طراحی میشود را میتوان به پایگاه داده وب سایت متصل شوند و از طریق سایت مدیریت کرد.

مشاوره رایگان طراحی اپلیکیشن

مهمترین ویژگی که کاربران به ان توجه می مشاوره تخصصی و رایگان طراحی اپلیکیشن برای راه اندازی کسب و کاراینترنتی توسط تیم با تجربه موبی سافت انجام می پذیرد در این جلسه مشاوره به تمامی سوالات شما با حوصله و دقت پاسخ داده می شود. علاوه بر این در مورد امکانات و بخش های اپلیکیشنن و همچنین در مورد نحوه انجام پروژه و قیمت آن صحبت میشود.
برای دریافت مشاوره تلفنی با رزور زمان مشاوره حضوری می‌توانید با شماره 09194447627 تماس بگیرید یا فرم ابتدای صفحه را پر نمایید.

Layer Image
Layer Image

اتصال اپلیکیشن به درگاه پرداخت

داشتن درگاه پرداخت برای هر فروشگاه اینترنتی بازم است. شرکت ما در صورت در خواست مشتری میتواند اپلیکیشن شما را به درگاه پرداخت بانک متصل کند. با اتصال اپلیکیشن به درگاه پرداخت بانکی کاربران به راحتی میتوانند از طریق اپلیکیشن خرید کنند.

مشاوره تلفنی