طراحی و ساخت اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا

بعد از موفقیت چشمگیر اپلیکیشن سفارش غذا مثل ریحون و زود فود افراد زیادی به فکر طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و آیفون سفارش غذا شبیه دو اپلیکیشن بالا افتادن که بتواند آنلاین سفارش غذا بگیرد. هر روزه تعداد کسانی که اینترنی سفارش غذا می‌دهند رو به افزایش است و پیشرو اپلیکیشن‌های سفارش آنلاین غذا اپلیکیشن ریحون و زود فود هستند، با توجه به رشد سریع این اپلیکیشن‌ها در بین مردم قطعا در آینده نزدیک سهم چشم گیری از بازار سفارش غذا در دست اپلیکیشن‌های سفارش آنلاین غذا می‌باشد. اپلیکیشن سفارش غذا پتانسیل این را دارند که مثل اپلیکیشن اسنپ بین مردم گسترش یابند. تیم موبی سافت توانست با داشتن تیم قوی و تجربه بالا، چندین پروژه طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا برای هموطنان عزیز انجام داد که می‌توان پروژه های زیر را نام برد.

طراحی سایت سفارش آنلاین غذا

در گروه برنامه نویسی موبی سافت علاوه بر توانایی توید اپلیکین اندروید و ios این توانایی وجود دارد که سایت سفارش آنلاین غذا برای رستوران، کافه یا فست فود نیز طراحی شود. البته نمونه کارهای زیادی در این حوزه بصورت متعدد انجام داده شده است، که شکم آنلاین یکی از نمونه کارهای ما است. در صورتی که می‌خواهید اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا اندروید یا ios داشته باشد می‌توانید این کار را به شرکت موبی سافت بسپارید تا ما با داشتن تیم برنامه نوسی حرفه‌ای یک اپلیکیشن با امکانات اسنپ فود (زود فود) یا ریحون برای شما طراحی و با قیمت مناسب تحویلتان بدهد.

اپلیکیشن ناردونه

ناردونه یک اپلیکیشن مخصوص سفارش است که فعالیت خود را از بندر ماهشهر آغاز نموده از نظر مکانیسم فروش محصولات به جهت هوشمندی و سادگی، تنها شرکت در استان خوزستان به شمار می رود.
ناردونه اپیلیکیشن برای کار های زیر است.

 1. دریافت سفارش‌های آنی غذا و تحویل آن به مشتری
 2. رزو غذا و آماده سازی غذاها برای سازمان‌ها و شرکت‌ها است می رود.

امکانات ناردونه:
 • مشاهد سفارش از لحظه ثبت، پخت تا ارسال غدا
 • ویرایش قیمت غذا
 • توانایی گذاشتن محدودیت برای رزوه غذا
 • مدیر رستوران می‌تواند به تعداد دلخواه کد تخفیف ایجاد کند که این کد میتواند عمومی یا برای بعضی از کابران و شرکت های خاص باشد.
 • تعریف انواع غذا
 • هم امکان سفارش برای مشتریان رستوران هم امکان رزو برای شرکت‌ها و هیت‌ها در واقع دو اپلیکیشن در یک اپلیکیشن گنجاده شده است.
 • تعیین نوع پرداخت به صورت آنلاین توسط در گاه پرداخت یا به صورت نقد درب منزل
 • داشتن منو عکس دار که عکس غذا را مشتری می‌تواند مشاهده کند.
 • وجود دسته بندی برای راحتی سفارش

اپلیکیشن طراحی شده توسط گروه موبی سافت

 1. طعام یاس
 2. شکم آنلاین
 3. چیتراوا
 4. ناردونه

نمونه های موفق اپلیکیشن سفارش غذا

اسنپ فود از ادغام دو شرکت های اسنپ و زودفود در سال 96 تشکیل شده است. اپلیکیشن و سایت سفارش آنلاین غذا زودفود از سال 1388 فعالیت خود را شروع کرد و در حال حاظر در شهرهای تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز ،کرج، اهواز، قم، رشت، کرمان، یزد، ساری، اراک، بابل، کیش، بوشهر، زنجان، کرمانشاه، شهرکرد، خرم آباد، شاهرود، بروجن، تربت حیدیه، تربت جام، گرمسار، خرمشهر، قوچان و غیره فعال است.

ریحون یک سامانه آنلاین سفارش غذا با بیش از 4000 رستوران است. می توانید از طریق این سامانه چلوکباب، جوجه کباب، خورشت، خوراک، غذای پلویی، سالاد، انواع مختلف فست فود مانند ساندویچ، پیتزا، برگر، سوخاری، پاستا، استیک، و انواع غذاهای دریایی مانند ماهی سفید، میگو ،سوشی در ریحون علاوه بر سفارش ناهار و شام می‌توان منو صبحانه و سوپ هم سفارش دهید.

اپلیکیشن سفارش غذا چیلیوری از بهترین اپلیکیشن های سفارش غذا است در ایران است چیلیوری در جشنواره وب و موبایل در سال 95 و 96 به انتخاب مردم، برترین اپلیکیشن سفارش غذا شناخته شد. در اپلیکیشن چیلیوری میتوانید محله سفارش غذا،رستوران های نزدیک را مشاهد و غذای خود را به راحتی سفارش دهید.

امکاناتی که باید یک اپلیکیشن سفارش غذا داشته باشد:

در این قسمت به اصلی ترین امکاناتی که باید یک اپلیکیشن سفارش غذا داشته باشد اشاره شده است.

سفارش غذا

یکی از اصلی ترین امکان اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا تونایی گرفتن سفارش مشتری است یکی از هدف‌های طراحی اپلیکیشن افزایش سفارش‌های بیرون بر برای رستوران‌ها است.

منو عکس دار غذاها

منو همراه با عکس غذا که مشتری می‌تواند با مشاهد عکس‌ها غذا خورد را انتخاب کند. منو باید دسته بندی و فیلترهای مختلف داشته باشد، مثلا مشتریان کنار سفارش غذا بتواند نوشیدنی خود هم انتخاب کند یا دسته بندی پیش غذا برای انتخاب ماست، سالاد و غیره. منو غذا می‌تواند شامل غذاهای روزانه هم باشد برای بعضی از غذاهای که فقط در یک روز خواست سرو می‌شوند به طور مثلا مشتری لوبیا پلو را فقط در روزهای سه شنبه می‌تواند سفارش دهد. با اضافه کردن دسته بندی می‌تواند در وقت مشتری صرفه جویی کنید.

ویرایش منو

به جرات میتوانم بگویم یکی از اصلی ترین قسمت‌های که یک اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا باید داشته باشد همین قسمت است که خودتان به راحتی بتوانید قیمت غذاها را آپدیت یا غذا جدید اضافه کنید اگر این امکان را داشته باشد شما باید برای تغییر قیمت یا اضافه کردن یک غذا جدید به شرکت طراحی اپلیکیشن پیام بدهید تا برای شما این کار انجام دهد ، شرکت‌های طرای اپلیکیشن برای بروز رسانی اپلیکیشن از شما هزینه دریافت میکنند و رایگان برای شما بروز رسانی انجام نمی‌دهند اما شرکت موبی سافت با پیاده سازی این قابلیت در اپلیکیشن ناردونه توانسه به مشتری خود این امکان راه بدهد در هر زمان دلخواه و به تعداد نامحدود خودش بتواند قیمت‌ها را بروز رسانی یا منو جدید اضافه کند.

معرفی شعب

یک رستوران تهیه غذا ممکن چند شعبه داشته باشد که در اپلیکیشن باید قسمت برای معرفی شعب اختصاص داده شده باشد.

گالری تصاویر

اگر می‌خواهید خودتان را حرفه‌ای جلو دهید باید حتما این قسمت در اپلیکیشنتون باشد خصوصا برای کاربران جدیدی که رستوران شما را ندیدن و میخواهد صندلی رزو کنند وجود همیچین قسمتی ضروری است.

رزرو میز

با استفاده از این امکان مشتری می‌تواند قبل از مراجعه به رستوران، میز خود را رزرو کند وقتی این قابلیت را به اپلیکیشن اضافه کردید می‌توانید پیشنهادهای مانند گل آرایی، شمع آرایی، بادکنک آرایی و کلی امکانات دیگر برای دکور میز پیشنهاد دهید که یکی از قابلیت عالی برای افزایش در آمد از طریق اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا است.

شبکه‌های اجتماعی

امروز شبکه اجتماعی بخش جدایی نشدی از زندگی مردم شده اند، خصوصا اپلیکیشن تلگرام و اینستاگرام جز اصلی ترین شبکه‌های اجتماعی ما ایرانی‌ها هستند، یک اپلیکیشن باید در خودش قسمت اتصال به شکبه‌های اجتماعی رستوران را داشته باشد.

سولات متداول

حتما برای مشتری سوال‌های مخلتلفی ایجاد میشد که بهتر است قسمتی در برنامه داشته باشید که به پر تعدادترین این سوال ها پاسخ داده شود تا مشتری برای پرسیدن هر کدوم از سوال‌ها به شما زنگ نزد با این کار شما در زمان خود هم صرفه جویی می‌کنید.

تماس با ما

این امکان هست برای مشترس سوالی به وجود بیاد و بخواهد با شما تماس بگیرد باید قسمتی به نام تماس با ما در اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا شما وجود داشته باشد تا مشتری بتواند با شما ارتباط بر قرار کند.

اتصال به وب‌سایت

اگر شما وب سایت دارید بهتر است اپلیکیشن شما به وب‌سایتان لینک شده باشد با لینک شدن اپلیکیشن به وب‌سایت می‌توانید اخبار خود را فقط در سایت به روز رسانی کنید تا به صورت خود کار روی اپلیکیشن به روز رسانی شود.

اخبار

یکی از قسمت های اپلیکیشن که نادیده گرفته می‌شود قسمت اخبار رستوران است در قسمت اخبار می‌توانید منوهای جدید خود تغییرات ظاهر رستوران یا تغییرات در غذا رستوران را به اشتراک بگذارید تا مخاطبین اپلیکیشن از این اخبار آگاه شوند.

پرداخت درون اپلیکیشن

یکی از امکانات اپلیکیشن سفارش غذا باید داشته باشد پرداخت توسط درگاه بانکی است که بعد از سفارش غذا هزینه آن را پرداخت کند.

نمایش مکان پیک

فاصله پیک با شما را نمایش می دهد و شما از این طریق می‌توانید بفهمید پیک چقدر با شما فاصله دارد، امکانت بسیار جالب و جدابی است ولی بخاطر اینکه قیمت و زمان طراحی اپلیکیشن را طولانی می‌کند بیشتر متقاضیان سفارش اپلیکیشن دنبال چنین امکانی در نمونه اولیه نمی‌روند. تا بحال هیچ کدام از سفارش دهندگان اپلیکیشن‌ از ما داشتن چنین امکانی را در خواست نکردند ولی شرکت در صورت نیاز می‌تواند این کار را انجام دهد

دعوت دوستان

سخت ترین کار برای یک اپلیکیشن سفارش غذا افزودن مشترین جدید به کسب و کار خود است، یکی از بهترین راه‌ها برای گسترش اپلیکیشن امکان افزودن دوست به اپلیکیشن است که می‌توانید در جا بعد دعوت یک کد تخفیف به مشتری برای سفارش غذا بدهید یا بعد از اولین سفارش توسط فرد دعوت شده این کد تخفیف داده شود.

جایزه

می‌توانید به مشتریان وفا دار خود جایزه بدهید تا بیشتر ترغیب شوند برای سفارش غذا به طور مثال مشتری که 500 هزار تومان سفارش غذا بدهد در سال، کد تخفیف 50 هزار تومانی دریافت می‌کند.

سامانه پیامکی

مشتری به هر دلیل امکان دارد از اپلیکیشن استفاده نکند یا آن را به کل حذف کرده باشد در صورتی که موقع نصب اپلیکیشن شماره تماسی از مشتری گرفته باشید می‌تواند با ارسال یک اس ام اس به مشتری آن مشتری را باز به رستوران خود بر گردانید.

کد تخفیف

به مشتریان خود می‌توانید یک کد تخفیف بخاطر مناسب‌های مختلف، افزودن دوست یا عدم استفاده طولانی از اپلیکیشن بدهید. حتی سایت‌ دیجی کالا با توحه به این که شهرت خیلی خوبی دارد کدهای تخفیف برای اولین سفارش به مشتری‌ها جدید میدهد‌، یا اپلیکیشن اسنپ هم به دلیل‌های مختلف کد تخفیف میدهد.

نوتیفیکیشن

با توجه به این که تعداد زیادی اپ بر روی گوشی مبایل نصب است مشتری یادش می رود چک کند اپلیکیشن را و از اخرین اخبار مطلع شود شما با ارسال یک نوتیفیکیشن به مشتری می‌تواند آن را از این خبر مهم آگاه کنید.

سوالات متداول01.آیا میتوان همانند اسنپ فود، چیلیوری و ریحون تخفیف جدید ثبت کرد؟

در اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا طراحی شده توسط شرکت طراحی اپلیکیشن موبی سافت می توانید کدهای تخفیف جدید درصدی یا مبلغی ایجاد کنید و رایگان از طریق کانال تلگرام یا سایت های تخفیفی مثل موپن، تخفیفان و نت برگ یا حتی با ارسال اس ام اس و ایمیل در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

02.هزینه و تعرفه طراحی اپلیکیشن سفارش غذا چقدر است؟

قیمت یک اپلیکیشن سفارش غذا به این بستگی دارد که شما چه امکانت و قابلیت های می‌خواهید در این اپلیکیشن داشته باشید. بذارید بیشتر این مسله را باز کنم شما بستگی به هدفتون ممکن است فقط اپلیکیشن اندروید نیاز داشته باشید شاید هم اپلیکیشن اندروید و هم اپلیکیشن ios بخواهید حتی ممکن است دوست داشته باشید یک سایت سفارش غذا داشته باشید این سایت می‌تواند فقط برای معرفی اپلیکیشن باشید یا اینکه مخاطب بتواند مثل اپلیکیشن از سایت هم سفارش غذا بدهد. امکان دیگر که ممکن است دوست داشته باشید به اپلیکیشن تان اضافه کنید ثبت سفارش به وسیله ربات تلگرام است. امکانات دیگری ممکن است دوست داشته باشید به اپلیکیشن سفارش غذا خود اضافه کنید مثل فیلتر گذاری پیشرفته، ثبت نام و ورود به وسیله ایمیل، امتیاز دهی به رستوران ها. اگر دوست دارید بدونید طراحی و ساخت اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا چقدر برای استارت اپ شما هزینه داره؟ کافیست با شماره 09194447627 تماس بگیرید.(خیالتون راحت مشاوره های ما کاملا رایگان هستند)

03.چرا اپلیکیشن سفارش غذا طراحی کنیم؟

اپلیکیشن سفارش غذا باعث ایجاد مشتری وفادار شده و هم اینکه باعث پیدا کردن مشتریان جدید می‌شود فقط کافی است کیفت خدماتون خوب باشد تا مشتری جدید، تبدیل به یک مشتری وفادار و دائمی شود. اپلیکیشن‌ سفارش آنلاین غذا می‌تواند به عنوان بهترین کارت ویزیت برای کسب کار شما باشد که یک راه ارتباطی دائمی بین شما و مخاطبین ایجاد میکند که حتی در صورتی که دسترسی به اینترنت ندارند می‌تواند شماره تماس شما را از اپلیکیشن بر دارند به طور مستقیم در خواست سفارش غذا بدهد، یک مزیت دیگر اپلیکیشن سفارش غذا این است که مخاطب منو رستوران و قیمت غذاها را می‌بینند و باعث می‌شود زمان کمتری از شما برای گرفت سفارش مشتری به هدر رود.

                           04.پشتیبانی از اپلیکیشن سفارش غذا به چه صورت می‌باشد؟

اپلیکیشن سفارش غذا طراحی شده توسط شرکت دارای 2 ماه پشتیبانی کاملا رایگان است و میتوانید درصورت ایجاد مشکلی از طریق شماره تماس یا اپلیکیشن تلگرام و واتساپ با ما پیام دهید. در صورت نیاز با پرداخت هزنیه مدت زمان پشتیبانی و بروزرسانی اپلیکیشن قابل تمدید است.

09. وب ویو یا ارتباط اپ و وب سایت چگونه است؟

شرکت موبی سافت با داشتن تیم برنامه نویسی قوی توانی طراحی اپلیکیشن شما با ایده انحصاری را دارد.

05. مدت پشتیبانی از اپلیکیشن چه مدت است؟

تمامی اپلیکیشن‌ها دارای دو ماه پشتیبانی رایگان هستند ولی این امکان وجود دارد بعد از دو ماه با تخفیف 30 در صدی به مدت یک سال یا چند سال از پشتیبانی بهر مند شوید.

06.در اپلیکیشن سفارش غذا میتوان ثبت سفارش غذا شبانه روزی انجام داد؟

هیچ نوع محدودیتی در زمان ثبت سفارش از طرف ما وجود ندارد و در صورت نیاز مشتری زمان ثبت سفارش میتواندمیتواند باز باشد تا کاربر در 24 ساعت شبانه روز بتواند غذا سفارش دهد.

07.. شرکت موبی سافت چه نوع اپلیکیشن‌هایی می‌تواند طراحی کند؟

تیم موبی سافت با ‌تجربه چندین ساله در زمینه طراحی اپلیکیشن، توانایی طراحی انواع مختلف از اپلیکیشن‌های موبایل را دارد. برخی از این اپلیکیشن‌ها که شرکت می‌تواند طراحی کند. اپلیکیشن فروشگاهی اپلیکیشن انتخابات اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا اپلیکیشن معرفی شرکت و محصولات اپلیکیشن ثبت آگهی و نیازمندی اپلیکیشن مدرسه اپلیکیشن مراکز فرهنگی و مذهبی اپلیکیشن ورزشی اپلیکیشن فروش کارت شارژ اپلیکیشن تاکسی یاب اپلیکیشن آژانس هواپیمایی و گردشگری اپلیکیشن هتل اپلیکیشن سمینار و کنفرانس اپلیکیشن نوبت دهی اپلیکیشن خبری اپلیکیشن موزیک اپلیکیشن خدماتی اپلیکیشن ویزیتوری و بازاریابی اپلیکیشن آموزشی و آموزشگاه

08. آیا شرکت موبی سافت توانی طراحی هر اپلیکیشنی را دارد؟

شرکت موبی سافت با داشتن تیم برنامه نویسی قوی توانی طراحی اپلیکیشن شما با ایده انحصاری را دارد.

مشاوره تلفنی