طراحی اپلیکیشن شرکتی

طراحی و ساخت اپلیکیشن شرکتی برای شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف انجام می‌شود. یک اپلیکیشن شرکتی از قابلیت‌ها و امکانات زیاد و متنوعی برخورد دارند و هدف اصلی از طراحی و ساخت اپلیکشن شرکتی ارائه خدمات و محصولات است.اپلیکیشن‌های شرکتی برای معرفی شرکت یا محصولات شرکت است که که مانند کاتالوگ محصولات و خدمات شرکت را معرفی می‌کند. حتی به اپلیکیشن‌های شرکتی اپلیکیشن‌های کاتالوگ نیز گفته می‌شود.

مشاهده نمونه کار شرکت طراحی اپلیکیشن موبی سافت

بهترین روش تبلیغات برای شرکت ها چیست؟

یکی از بهترین راه‌های تبلیغات کاتلوگ است ولی کاتلوگ کاغذی هزینه زیادی برای شرکت دارد. جهان در حال پیشرفت است و روزانه ابراز و راه حل های جدیدی برای تبلیغات ارائه میشود کی یکی از این ابزارهای جدید اسفاده از اپلیکیشن برای معرف شرکت و محصولات اون شرکت به جای کاتالوگ کاغذی است. برای تبلیغات دو روش Inbound و Outbound که کاتلوگ‌های کاغذی با روش Outbound مشتری جدید به کسب کارتون اضافه می‌کنند ولی اپلیکیشن می تواند هم از روش Inbound و Outbound برای کسب کار شما مشتری پیدا می کند.

طراحی اپلیکیشن شرکتی چه مزایایی دارد؟

طبق آمارها درصد زیادی از مردم امروزه دارای گوشی هوشمند هستند و بیشتر وقت خود را در طول روز در استفاده از گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن‌های موجود در آن می‌گذرانند. به همین دلیل طراحی اپلیکیشن شرکتی اهمیت بالایی پیدا می‌کند. چرا که از طریق آن می‌توانید محصولات و خدمات خود را به مشتریان بیشتری ارائه دهید و کسب و کار خود را رونق بخشید. شرکت موبی سافت در زمینه طراحی اپلیکیشن شرکتی بهترین در برای سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن شرکتی است.

برای مشاوره در زمینه طراحی اپلیکیشن شرکتی خود با شماره فلان تماس بگیرید.

نمونه های موفق اپلیکیشن تاکسی آنلاین

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aliquam dicta, dignissimos fuga laboriosam magni modi, nostrum omnis possimus praesentium quibusdam, reprehenderit sit ullam voluptatibus. Adipisci aperiam odit placeat repellat tempore?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aliquam dicta, dignissimos fuga laboriosam magni modi, nostrum omnis possimus praesentium quibusdam, reprehenderit sit ullam voluptatibus. Adipisci aperiam odit placeat repellat tempore?

  • Hero slider

  • Slide title here

  • Slide title here

  • Slide title here

جعبه ابزار

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusantium aliquam culpa doloremque id perspiciatis praesentium vel velit veniam. Eaque est et incidunt sint ullam. Itaque labore magnam maxime omnis? Totam.

کاربرد اپلیکیشن شرکتی

1- ارائه خدمات

تنها فروشگاه‌های اینترنتی و صاحبان کسب و کارها نیستند که می‌توانند از اپلیکیشن شرکتی برای فروش محصولات خود استفاده کنند، بلکه شرکت‌های خدماتی هم قادر خواهند بود برای ارتباط بیشتر با مخاطبین و ارائه خدمات جدید به شرکت‌هایی چون موبی سافت سفارش طراحی اپلیکیشن شرکتی بدهند. همچنین می‌توانند با بروزرسانی اپلیکیشن‌ها خدمات جدید را به مشتریان قبلی خود ارائه داده و از این طریق مشتریان جدید را به سمت استفاده از خدمات شرکت‌شان جلب کنند.

2- فروش محصولات

یکی از کاربردهای اپلیکیشن شرکتی فروش محصولات است. شرکت‌های اینترنتی می‌توانند در کنار فروش محصولات خود در سایت از بستر فروش محصولات در اپلیکیشن هم استفاده کنند. استفاده از اپلیکیشن برای فروش محصولات مزایای زیادی دارد. یکی از مهمترین مزایای آن این است که می‌توانید لیستی از مخاطبین با شماره تلفن و نام آنها داشته باشید و محصولات و کالاهای خود را به صورت هوشمند به آنها پیشنهاد کنید. برای طراحی اپلیکیشن شرکتیبه شرکت‌هایی مراجعه کنید مانند شرکت موبی سافت، دارای تجربه و پیشینه‌ای درخشان در این زمینه بوده و با شرکت‌های معتبر و معروف در این زمینه کار کرده است.

سوالات متداول01.فرآیند سفارش اپ، وب سایت و همکاری چگونه است؟

شرکت موبی سافت بر اساس اهداف، خط مشی و خدمات قابل ارائه با اعتماد و بدون نقص فرآیند زیر را برای همکاری در پیش گرفته است: تماس و قرار ملاقات ارائه نیاز و راه حل مشکل مشاوره و تبادل راهکار تعیین قیمت و توافق مالی تهیه سند فنی ثبت قرارداد شروع پروژه تحویل نمونه اولیه تحویل نسخه نهایی پروژه تا این مرحله پروژه به راه اندازی رسیده است و عموما طرف قرار داد پیش نظر دارند که همکاری دو جانبه به اتمام رسیده است اما این مژده را به مشتریان می­دهیم که شرکت موبی سافت قصد به پایان رساندن همکاری را به صورت یکطرفه نداریم و اعلام میداریم قسمت پشتیبانی پروژه را فراموش نکرده و در صورت تمایل همکاری را ادمه دهید.

02.هزینه ساخت اپ موبایل چقدر است؟

جواب این سوال یک عدد مشخص نیست، بلکه به چند مورد بستگی داره، یکی نوع اپلیکیشنی که میخواهید و کاربرد اون، اینکه اپلیکیشن بصورت انلاین باشه یا افلاین، نسخه اندروید رو لازم دارید یا iOS، چند صفحه داره و در هر صفحه چه المان هایی وجود داره، شاید بشه اینجوری خلاصه ش کرد که حجم کار هزینه ساخت اپلیکیشن رو مشخص می کنه. اگر میخواهید بدونید تولید اپلیکیشن برای ایده تون چقدر هزینه داره کافیه با ما تماس بگیرین. خیالتون راحت مشاوره های ما رایگان هست. 🙂 09194447627

03. از زمان سفارش تا راه اندازی اپ یا وب سایت چه مدت طول می‌کشد؟

زمان لازم برای راه اندازی اپلیکیشن به حجم کاری که برای تولید اون نیاز داریم ارتباط داره. هر چی پر کار تر باشه مسلما زمان بر تر خواهد بود.

04. پشتیبانی اپلیکیشن در موبی سافت به چه صورت است؟

تمامی اپلیکیشن‌های طراحی شده توسط شرکت موبی سافت دارای دوماه پشتیبانی رایگان هستند. پشتیبانی اپلیکیشن‌ها از طریق تماس با شماره پشتیبانی یا پیغام در نرم افزار تلگرام می باشد.

09. وب ویو یا ارتباط اپ و وب سایت چگونه است؟

شرکت موبی سافت با داشتن تیم برنامه نویسی قوی توانی طراحی اپلیکیشن شما با ایده انحصاری را دارد.

05. مدت پشتیبانی از اپلیکیشن چه مدت است؟

تمامی اپلیکیشن‌ها دارای دو ماه پشتیبانی رایگان هستند ولی این امکان وجود دارد بعد از دو ماه با تخفیف 30 در صدی به مدت یک سال یا چند سال از پشتیبانی بهر مند شوید.

06.امنیت اپلیکیشن‌های ساخت شده توسط شرکت به چه صورت می‌باشد؟

تمامی اپلیکیشن‌ها دارای دو ماه پشتیبانی رایگان هستند ولی این امکان وجود دارد بعد از دو ماه با تخفیف 30 در صدی به مدت یک سال یا چند سال از پشتیبانی بهر مند شوید.

07.. شرکت موبی سافت چه نوع اپلیکیشن‌هایی می‌تواند طراحی کند؟

تیم موبی سافت با ‌تجربه چندین ساله در زمینه طراحی اپلیکیشن، توانایی طراحی انواع مختلف از اپلیکیشن‌های موبایل را دارد. برخی از این اپلیکیشن‌ها که شرکت می‌تواند طراحی کند. اپلیکیشن فروشگاهی اپلیکیشن انتخابات اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا اپلیکیشن معرفی شرکت و محصولات اپلیکیشن ثبت آگهی و نیازمندی اپلیکیشن مدرسه اپلیکیشن مراکز فرهنگی و مذهبی اپلیکیشن ورزشی اپلیکیشن فروش کارت شارژ اپلیکیشن تاکسی یاب اپلیکیشن آژانس هواپیمایی و گردشگری اپلیکیشن هتل اپلیکیشن سمینار و کنفرانس اپلیکیشن نوبت دهی اپلیکیشن خبری اپلیکیشن موزیک اپلیکیشن خدماتی اپلیکیشن ویزیتوری و بازاریابی اپلیکیشن آموزشی و آموزشگاه

08. آیا شرکت موبی سافت توانی طراحی هر اپلیکیشنی را دارد؟

شرکت موبی سافت با داشتن تیم برنامه نویسی قوی توانی طراحی اپلیکیشن شما با ایده انحصاری را دارد.

مشاوره تلفنی