طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و ios موزیک

گوش دادن به موسیقی بخشی جدا ناپذیر از زندگی ما شده و خوانده های زیادی هر روز پا به دنیای خوانندگی میذارند دیلی اینکه هر روزه تعداد خواننده ها زیاد میشود اینکه مردم عاشق گوش دادن به موزیک هستند و سایت های دانلود موسیقی در ایران جز پربازدیدترین سایت ها هستند و این نشان دهنده محبوبیت موسقی در بین ایرانیان است. تعداد وب سایت های دانلود موزیک روز به روز بیشتر بیشتر می‌شود و نیمی از کاربران وب سایت ها افرادی هستن که با گوشی اقدام به جستجو می‌کنند به همین علت داشتن یک اپلیکیشن دانلود و پخش موسیقی برای وب سایت ها دانلود موزیک ضروری است و هر سایت موزیک نیاز به داشتن یک اپلیکیشن موبایل دارد.

چه وب سایت‌های اپلیکیشن دارند؟

وب سایت های معروف دانلود موزیک مثل رادیو جوان، نکس وان و ویکی صدا هر کدام اپلیکیشنی برای وب سایت خود معرفی کردند که کاربران موبایل راحت تر موزیک مورد علاقه خود را دانلود کنند.پس اگر شما یک سایت دانلود موزیک دارد حتما نیاز به یک اپلیکیشن برای رقابت با رقبا خود دارید.

یک اپلیکیشن موزیک باید چه امکاناتی داشته باشد؟

دانلود موزیک: اصلی ترین قسمتی که باید یک اپلیکیشن موزیک داشته باشد امکان دانلود موزیک است در صورتی که اپلیکیشن تون این قسمت را نداشته باشد شانسی برای رقابت با اپلیکیشن های موزیک ندارد. پخش انلاین موزیک: بسیاری از کاربران دوست دارند اهنگ ها را اول گوش کنند و بعد اقدام به دانلود کند دلیل اینکار بخاطر این است که کاربر نمیخواد فضا موبایل خود را الکی پر کند دلیل بعدی بخاطر این است که کاربر عجله دارد و حوصله وایستادن برای دانلود آهنگ را ندارد یا این امکان علاوه بر رضایت کاربران از اپلیکیشن باعث افزایش مدت زمانی که کاربر در اپلیکیشن می مانند میشود و این کار باعث برندیگ سایت و اپلیکیشن شما خواهد شد. جدید ترین اهنگ‌ها: در صفحه اول باید لیستی از جدیدترین آهنگ ها باشد. محبوترین آهنگ های هفته، ماه و سال: کاربران امروزی وقت گوش دادن به تمامی اهنگ ها را ندارند برای همین قسمت برترین اهنگ های ماه یا هفته به کاربران کمک میکند تا بهترین اهنگ های منتشر شده در این ماه را دانلود کند. نمایش تعداد پخش موزیک: مخاطب برای دانلود خوانده ای که نمیشناسد به اولین چیزی که نگاه میکند تعداد باز شدن این صفحه و پخش اهنگ است. دسته بندی خوانده ها: برای دسترسی کاربران اپلیکیشن به آهنگ های خواننده محبوبشان، بهترین راه افزودن دسته بندی برای آن خوانده است. دسته بندی موزیک و ویدیو: بعضی کاربران دنبال موزیک ویدیو هستند بخاطر همین بهتر است ی دسته بندی یا فیلتر برای مشخص کردن موزیک ویدیو ها داشته باشید.

نمونه های موفق اپلیکیشن تاکسی آنلاین

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aliquam dicta, dignissimos fuga laboriosam magni modi, nostrum omnis possimus praesentium quibusdam, reprehenderit sit ullam voluptatibus. Adipisci aperiam odit placeat repellat tempore?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aliquam dicta, dignissimos fuga laboriosam magni modi, nostrum omnis possimus praesentium quibusdam, reprehenderit sit ullam voluptatibus. Adipisci aperiam odit placeat repellat tempore?

جعبه ابزار

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusantium aliquam culpa doloremque id perspiciatis praesentium vel velit veniam. Eaque est et incidunt sint ullam. Itaque labore magnam maxime omnis? Totam.

ویژگی های اساسی اپلیکیشن تاکسی آنلاین

میتوانید در اپلیکیشن تاکسی یاب ببیند چنتا تاکسی در نزدیک مبدا وجود دارد، هر چه تعداد این تاکسی ها بیشتر باشد احتمال اینکه سفر شما سریع تر تایید بشه توسط رانندگان بیشتر است.

خیلی وقتا ما به منطقه ای از شهر سفر میکنیم و شماره آژانسی در اون محل نداریم یا به شهر دیگری سفر کردیم و نیاز به تاکسی داریم در اپلیکیشن های رزرو اینترنتی تاکسی مهم نیست ما در خیابان یا در خانه یا در محل کار هسیتم در هر لحظه و مکانی میتوانیم تاکسی بگیریم.

تاکسی های اینترنتی وقتی مسافر را به مقصد میرسوند در همان مکان میتوانند مسافر بگیرند ولی تاکسی های تلفنی مجبور به بازگشت به محل آژانس هستند که این مسیر باید بدون مسافر طی کنند بخاطر همین قیمت تاکسی های تلفنی نسبت به تاکسی های اینترنتی بیشتر است.

خیلی وقتا پیش میاد که پول نقد ندارید و میخواید تاکسی بگیرید، یک از امکانات اپلیکیشن تاکسی های اینترنتی پرداخت هزینه سفر را به صورت آنلاین است.

بهترین راه برای افزایش کیفیت راندگان دادن امتیاز به رانندگان است ولی در تاکسی های تلفی امکان امتیاز دادن به راننده وجود ندارد. حالا این امتیاز دادن میتونه بر اساس موارد زیر باشد:

در اپلیکیشن تاکسی یاب میتونید مکان دقیق مبدا و مقصد خود را روی نقشه مشخص کنید تا راننده به راحتی شما را پیدا کند و دقیقا در خود مقصد شما را پیاده کند.

مشاوره تلفنی