طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین نان

چرا اپلیکیشن سفارش آنلاین نان؟ در دنیای پر از فناوری امروز که همه ی امور به وسیله ی اینترنت انجام می شود طراحی اپلیکیشن سفارش نان می تواند یکی از خدمات جذاب برای مردمی باشد که به وقت خود در انجام کار ها و همچنین کیفیت نان اهمیت می دهند. عموم مردم برای خوردن غذا در وعده های مختلف به نان نیاز دارند.­ این نیاز باعث می شود تا هر روز آن ها زمانی کوتاه یا زیاد را در صف های نانوایی بگذارنند. با توجه یه اینکه امروزه افراد به دلیل درگیری های شغلی فراوانی که دارند نمی توانند وقت مناسبی را به خرید نان اختصاص دهند. به همین دلیل است که اپلیکیشن های سفارش نان توانسته است در مدت کوتاهی جایگاه مناسبی در میان مردم به دست آورد. علاوه بر رفع نیاز های روزمره مردم از طریق طراحی اپلیکیشن سفارش نان، می توان به عوامل دیگری نیز در این زمینه اشاره نمود. کسب درآمد از طریق شناخت نیاز های خاص عمومی می تواند از دیگر دلایلی باشد که متخصصان در این زمینه را تشویق می کند تا به سمت طراحی اپلیکیشن سفارش نان روی بیاورند.

چرا اقدام به طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین بکنیم؟

علاوه بر رفع نیاز های روزمره مردم از طریق طراحی اپلیکیشن سفارش نان، می توان به عوامل دیگری نیز در این زمینه اشاره نمود. کسب درآمد از طریق شناخت نیاز های خاص عمومی می تواند از دیگر دلایلی باشد که متخصصان در این زمینه را تشویق می کند تا به سمت طراحی اپلیکیشن سفارش نان روی بیاورند.

اپلیکیشن های داخلی سفارش نان

امروزه گستردگی استفاده از اپلیکیشن های سفارش نان به سطح شهر های کوچک نیز رسیده است و همین دلیل باعث شده تا شاهد تنوع زیادی در این عرصه باشیم و شرکت های بسیاری که در زمنیه طراحی اپلیکیشن ها کار می کنند به طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین نان نیز روی آورده اند. علاوه بر پوشش مناطق مختلف می توان به زمان تحویل نان نیز به عنوان یکی از اصلی ترین معیار های شرکت طراحی اپلیکیشن برای طراحی اپلیکیشن سفارش نان به عنوان یک اپلیکیشن کاربردی و مفید اشاره نمود. نحوه ی طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین نان معمولاً به این صورت است که وقتی کاربر برای خرید نان درخواست می دهد یک پیک موتوری از نزدیک ترین نانوایی به آن منطقه، سفارش مورد نظر را تامین نموده و به دست کاربر می رساند.

نمونه های موفق اپلیکیشن سفارش آنلاین نان

  • اپلیکیشن آی نون با سطح فعالیت در سطح شهر تهران
  • اپلیکیشن بقچه برای سفارش نان سنتی در برخی از مناطق تهران
  • اپلیکیشن ساروق برای کاربران سطح شهر نیشابور
  • اپلیکیشن تنور برای شهر مشهد
  • اپلیکیشن الونون برای کاربران شهر های کرمان و رفسنجان
  • نون رسون برای سفارش انواع نان های رژیمی و صنعتی در سطح شهر کرج
  • اپلیکیشن نون بر، جهت سفارش آنلاین نان در سطح شهر تهران

مزایا و ویژگی های اپلیکیشن های سفارش نان

از جمله مهم ترین مزایای این اپلیکیشن ها می توان به صرفه جویی در وقت و شاید هزینه اشاره نمود. با این اپلیکیشن ها دیگر نیازی نیست تا برای مدتی طولانی در صف های مختلف خرید نان ایستاد. همین امر می توان یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت این اپلیکیشن ها و تشویق شدن شرکت طراحی اپلیکیشن برای شناخت بیشتر نیاز های مختلف مردم و طراحی اپلیکیشن سفارش نان باشد..

یکی از مهم ترین ویژگی اپلیکیشن های سفارش نان نیز به حفظ کیفیت نان بر می گردد. برای اینکار در بسیاری از این اپلیکیشن ها سعی می شود تا هنگام خرید نان، از پوشش پلاستیک بر روی نان خریداری شده استفاده شود تا یک نان کاملاً داغ و مناسب به دست مشتری برسد..

برخی از آن‌ها نیز برای حفظ کیفیت نان، آن را در بسته بندی‌های پارچه ای به دست مشتریان می رسانند. علاوه بر این تهیه نان از بهترین نانوایی های موجود در سطح منطقه می تواند یکی دیگر از ویژگی های اپلیکیشن های سفارش نان باشد که می تواند در هنگام طراحی اپلیکیشن سفارش نان در درجه اهمیت بالایی قرار بگیرد.

سوالات متداول01.آیا میتوان در اپلیکیشن انواع نان را سفارش داد؟

بله، در اپلیکیشن سفارش نان میتوانید انواع نان سنتی، سبوس دار، نان تست، نان شیرینی، نان فانتزی و نان باگت را سفارش دهید حتی میتوانید در دسته بندی های مختلف دو یا چند نان را انتخاب و بخرید.

02.مشتری اصلی اپلیکیشن سفارش نان کیست؟

شما میتوانید با شرکت ها، سازمان ها، اداره ها قرداد ببندید یا به مشتری های خانگی نان بفروشید. اپلیکیشن سفارش اینترنی نان در شهرهای تهران، قم، شیراز، مشهد، اصفهان و دیگر شهر ها میتواند به راحتی اقدام به سفارش گیری کند

03. چه دلیلی وجود دارد که مشتری آنلان نان بخرد؟

اگر تا به حال یک روز صبح جمعه به نانوایی سنگ رفته باشید متوجه صف طولانی نان خواهید شد. برای یک نان سنگ ممکن است یک ساعت شایدم بیشتر در صف وایستید. پس یکی از اصلی ترین دلایل سفارش اینترنتی نان صرفه جویی در زمان خرید نان است. دلیل دوم تنوع نان در اپلیکیشن سفارش نان است دیگر نیاز نیست به چند نانوایی سر بزنید. شما میتوانید مناسب با سلیقه هر کدام از اعضای خانوادتان نان سفارش از انواع نان سنگک، بربری، لواش، تافتون، باگت و تست را یکجا سفارش دهید.

04. امکان اعمال محدودیت برای تعداد خرید نان وجود دارد؟

شما میتوانید محدوید بذارید برای تعداد خرید نان تا یکی نیاد 1000 عداد نان سفارش دهد یا از یک مبلغ پایین تر هزینه پیک را به قیمت سفارش اضافه شود.

05. مدت پشتیبانی از اپلیکیشن سفارش نان چقدر است؟

اپلیکیشن سفارش آنلاین طراحی شده دارای دو د دو ماه پشتیبانی کاملا رایگان است و در صورت تمایل با پرداخت مبلغی این زمان پشتیبانی قابل تمدید است.

06. در اپلیکیشن میتوان زمان ارسال نان را مشخص کرد؟

بله پس از ورود و وارد کردن اطلاعات و محل ارسال سفارش، می‌توانید روز و زمان ارسال نان را انتخاب کنید.

07. آیا روش پرداخت را می‌توان مشخص کرد؟

بله می‌توانید مشخص کنید، از کیف پولتان مبلغ سفارش نان کم شود یا به صورت آنلاین آن را پرداخت می‌کنید.

08. سایت سفارش نان هم طراحی می‌کنید؟

در صورت نیاز مشتری در کنار اپلیکیشن سایت سفارش اینترنتی نان هم طراحی می‌کنیم.

مشاوره تلفنی