طراحی اپلیکیشن اندروید و ios آگهی و نیازمندی

بسیار از خرید و فروش های های اینترنتی از طریق برنامه های نیازمندی و آگهی انجام می شود سال قبل این نیازمندی روزنامه همشهری بودش ولی با آمدن اپلیکیشن ها مختلف مثل اپلیکیشن دیوار و شیپور دیگر اگهی ها با استفاده از این اپلیکیشن ها منتشر میشود. انتقدر دیوار محبوب شد بین مرد که بعضی کسب و کار نیازمندی و آگهی نخصوصی برای یک نوع مشاغل ایجاد شد مثل اپلیکیشن های آلونک، آی هوم و اپلیکیشن ملک و مسکن هرکجا راه اندازی شد. حتی اپلیکیشن های نیاز مندی پای خودشون رو از این فراتر گذاشتن و تخصوصی برای ی شهر حتی بعضی از آزانس ها املک اقدام به سفارش و طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل کردند. وقتی ی کاربر دنبال یک کالا یا خدمات میگیردد اولین جای که جستجو میکند داخل اپلیکیشن های موبایل است. امروزه با پیشرفت تکنلوژی بیشتر مردم گوشی هوشمند دارند و بخاطر همین داشتن یک اپلیکیشن موبایل بسیار ضروری برای کسب و کار شما است.

مشاهده نمونه کار شرکت طراحی اپلیکیشن موبی سافت

ویژگی اپلیکیشن‌های نیازمندی و آگهی:

در اپلیکیشن های هتل میشود اتاق را رزو کرد و هزینه اتاق را به صورت انلاین پرداخت کنید. دسته بندی بر اساس نوع اگهی دسته بندی بر اساس شهر مرتب سازی بر اساس زمان اگهی فیلتر کردن بر اساس قیمت‌ها پرداخت هزینه برای ایجاد آگهی امکان ویرایش اطلاعات کاربران معرفی کسب و کار منو تماس با ما قابلیت ایجاد و حذف آگهی امکان ویرایش اگهی حدف و ایجاد اگهی امکان تایید یا رد آگهی توسط تیم اپلیکیشن دسترسی به دوربین و گالری برای گرفتن تصویر و آپلود آن امکان اضافه کردن چندین عکس اجباری بودن پر کردن بعضی فیلدا توسط آگهی دهنده حجم کم اپلیکیشن و سرعت بالا آمدن اپلیکیشن

مزایای طراحی اپلیکیشن نیازمندی:

1- دسترسی در هر لحظه

با اپلیکیشن نیازمندی در هر مکان مثل خونه یا در ماشین یا در محله کار میتوانید اگهی های جدید ببینید.

2- بروز بودن

در اپلیکیشن های نیازمندی هر ساعت تعداد زیاد اگهی منتشر میشود و دیگر نیاز نیست برایبا خبر شدن از اگهی جدید تا صبح صبر کنید. حتی اگهی ها در اپلیکیشن در روز های جمعه و تعطیل منتشر میشود.

3- بروزرسانی

در اپلیکیشن های نیازمندی میتوانید متن اگهی خود را در هر زمان که دوست داشتید تغییر بدهید.

4- حذف اگهی

خیلی وقتا شما وسیله خورد را میفروشید یا از فروش وسیله خود منصرف میشوید به راحتی میتوانید اگهی خود را حذف کنید تا کسی دیگر با شما تماس نگیرد.

برای مشاوره در زمینه طراحی اپلیکیشن شرکتی خود با شماره فلان تماس بگیرید.

نمونه های موفق اپلیکیشن تاکسی آنلاین

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aliquam dicta, dignissimos fuga laboriosam magni modi, nostrum omnis possimus praesentium quibusdam, reprehenderit sit ullam voluptatibus. Adipisci aperiam odit placeat repellat tempore?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aliquam dicta, dignissimos fuga laboriosam magni modi, nostrum omnis possimus praesentium quibusdam, reprehenderit sit ullam voluptatibus. Adipisci aperiam odit placeat repellat tempore?

  • Hero slider

  • Slide title here

  • Slide title here

  • Slide title here

جعبه ابزار

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusantium aliquam culpa doloremque id perspiciatis praesentium vel velit veniam. Eaque est et incidunt sint ullam. Itaque labore magnam maxime omnis? Totam.

ویژگی های اپلیکیشن هتل:

معرفی هتل: معرفی سال تاسیس هتل، موسس هتل و معرفی اینکه چه کسانی تا بحال از این هتل استفاده کردند.گالری تصاویر: عکس نمای اصلی هتل، تصاویر اتاق های هتل، عکس لابی هتلخدمات و امکانات هتلرزرو اتاق و پرداخت هزینه: چون رزرو و پرداخت به صورت آنلاین است مشتری بیگر نمیتونه درخواست تخفیف کند و سود شما بیشتر میشود.تخفیف: قابلیت گذاشتن کد تخفیف برای فصل‌های که مسافر کم است، در فصله های زمستان با سرد شدن هوا و شروع شدن مدرسه ها تعداد سفر ها کم میشود برای همین میتوانید با دادن تخفیف به مشتری تعداد مشتریان خود را افزایش دهید.معرف مکان‌های گردشگری: بسیار از مسافرین برای گردش گری به یک شهر می آیند تا بتواند مکان های دیدنی آن شهر را ببیند و شما میتوانید با معرفی اماکن زیارتی و سیاحتی شهر به مشتری خود کمک کنید..

تصاویر مناطق گردشگری: در این قسمت تصویر هر کدام از این اماکن نمایش داده می‌شود.معرفی سوغات شهر: ما ایرانی به هر شهر میرویم در موقع برگشت سوغات آن شهر را با خودمون میاریم.معرفی بازار و مراکز خرید شهر: خرید بخش جدای ناپذیر از یک سفر غیر کار است.معرفی رستوران: اعلام هزینه خدمات و هزینه غذا برای صبحانه، ناهار و شام و عکس غذاها به مشتری کمک میکند در سرفاش غذا از رستوران هتلنقشه شهر: داشتن یک نقشه که به صورت افلاین شهر و مسیر ها را به کاربر نشان دهد باعث استفاده بیشتر از اپلیکیشن و دادن حسخوب به مشتری و در نتیجه افزایش وفاداری میشتری میشود.‌معرفی شبکه‌های اجتماعی: با اتصال اپلیکیشن به شبکه‌های اجتماعی تعداد فالور ها و عضو های کانالتون را زیادتر کنید.اطلاعات تماس: معرفی روش های تماس مثل تلفن، تلگرام، ایمیل و غیرهدفترچه رهنما و قوانین هتل

نظرات مشتریان: یکی از راه های ازایش اعتماد نظرات مشتری‌ها است مشتری به حرف های هتل دار به اندازه حرف های یک مشتری اعتماد نمیکند و اعتبار حرف‌های مشتریان بسیار مهم است برای یک مشتری که تابخال از خدامات شما استفاده نکرده است.قسمت پیشنهادات: میتوانید مشکلات هتل خود را پیدا کنید و آن را رفع کنید تا سطح کیفیت هتل شما افزایش یادبد چون بهترین راه افزایش کیفیت هتل رفع مشکلات از نظر کاربران است.پیشنهاد تور: یکی از راه‌های در آمدی برای هتل‌ها برگذاری توربر اختصایبهای گردشگری است که در اپلیکیشن میتوانید این تور ها را معرفی کنید سوالات متداول: برای مشتری بسیاری سوال تکرای پیش میاد که با اضافه کردن این قسمت به اپلیکیشن میتوانید به تمامی این سوالات پاسخ دهید تا مشتری به شما زنگ نزد و هم وقت شما برای جواب دادن به سوالات ابتدایی به هدر نرود.پوش نوتیفیکیشن: با ارسال پوش نوتیفیکیشن میتوانید پیشنهاد های رد نشدنی به کسانی که اپلیکیشنتون بر روی گوشیان نصب است بدهید.اطلاع رسانی: یکی از روش های ساده اطلاع رسانی داشتن اپلیکیشن و گذاشتن خبرها بر روی ان است.بر قراری ارتباط دائمی: مشتری فقط یک باز از خدمات شما استفاده نمی کند بلکه ی چرخه استفاده از خدمات شکل میگیرد و که امکان معرفی شما به دوستان و آشنایان بیشتر خواهد شد.حالات آفلاین: برای دسترسی به بخش های مثل شماره تماس هتل نیازه به روشن بودن اینترنت نباشد. امکان نظر سنجی: بعد از این که گردشگر از خدمات هتل استفاده کرد میتوانید با گذاشتن نظر سنجی نکانت ضعف و معایب هتل خود را پیدا کنید و آن ها را برطرف کنید.ارسال نظر: بهترین راه برا افزایش کیفت و دادن حس مهم بودن به گردشگر امکان ارسال نظر است.

سوالات متداول01.فرآیند سفارش اپ، وب سایت و همکاری چگونه است؟

شرکت موبی سافت بر اساس اهداف، خط مشی و خدمات قابل ارائه با اعتماد و بدون نقص فرآیند زیر را برای همکاری در پیش گرفته است: تماس و قرار ملاقات ارائه نیاز و راه حل مشکل مشاوره و تبادل راهکار تعیین قیمت و توافق مالی تهیه سند فنی ثبت قرارداد شروع پروژه تحویل نمونه اولیه تحویل نسخه نهایی پروژه تا این مرحله پروژه به راه اندازی رسیده است و عموما طرف قرار داد پیش نظر دارند که همکاری دو جانبه به اتمام رسیده است اما این مژده را به مشتریان می­دهیم که شرکت موبی سافت قصد به پایان رساندن همکاری را به صورت یکطرفه نداریم و اعلام میداریم قسمت پشتیبانی پروژه را فراموش نکرده و در صورت تمایل همکاری را ادمه دهید.

02.هزینه ساخت اپ موبایل چقدر است؟

جواب این سوال یک عدد مشخص نیست، بلکه به چند مورد بستگی داره، یکی نوع اپلیکیشنی که میخواهید و کاربرد اون، اینکه اپلیکیشن بصورت انلاین باشه یا افلاین، نسخه اندروید رو لازم دارید یا iOS، چند صفحه داره و در هر صفحه چه المان هایی وجود داره، شاید بشه اینجوری خلاصه ش کرد که حجم کار هزینه ساخت اپلیکیشن رو مشخص می کنه. اگر میخواهید بدونید تولید اپلیکیشن برای ایده تون چقدر هزینه داره کافیه با ما تماس بگیرین. خیالتون راحت مشاوره های ما رایگان هست. 🙂 09194447627

03. از زمان سفارش تا راه اندازی اپ یا وب سایت چه مدت طول می‌کشد؟

زمان لازم برای راه اندازی اپلیکیشن به حجم کاری که برای تولید اون نیاز داریم ارتباط داره. هر چی پر کار تر باشه مسلما زمان بر تر خواهد بود.

04. پشتیبانی اپلیکیشن در موبی سافت به چه صورت است؟

تمامی اپلیکیشن‌های طراحی شده توسط شرکت موبی سافت دارای دوماه پشتیبانی رایگان هستند. پشتیبانی اپلیکیشن‌ها از طریق تماس با شماره پشتیبانی یا پیغام در نرم افزار تلگرام می باشد.

09. وب ویو یا ارتباط اپ و وب سایت چگونه است؟

شرکت موبی سافت با داشتن تیم برنامه نویسی قوی توانی طراحی اپلیکیشن شما با ایده انحصاری را دارد.

05. مدت پشتیبانی از اپلیکیشن چه مدت است؟

تمامی اپلیکیشن‌ها دارای دو ماه پشتیبانی رایگان هستند ولی این امکان وجود دارد بعد از دو ماه با تخفیف 30 در صدی به مدت یک سال یا چند سال از پشتیبانی بهر مند شوید.

06.امنیت اپلیکیشن‌های ساخت شده توسط شرکت به چه صورت می‌باشد؟

تمامی اپلیکیشن‌ها دارای دو ماه پشتیبانی رایگان هستند ولی این امکان وجود دارد بعد از دو ماه با تخفیف 30 در صدی به مدت یک سال یا چند سال از پشتیبانی بهر مند شوید.

07.. شرکت موبی سافت چه نوع اپلیکیشن‌هایی می‌تواند طراحی کند؟

تیم موبی سافت با ‌تجربه چندین ساله در زمینه طراحی اپلیکیشن، توانایی طراحی انواع مختلف از اپلیکیشن‌های موبایل را دارد. برخی از این اپلیکیشن‌ها که شرکت می‌تواند طراحی کند. اپلیکیشن فروشگاهی اپلیکیشن انتخابات اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا اپلیکیشن معرفی شرکت و محصولات اپلیکیشن ثبت آگهی و نیازمندی اپلیکیشن مدرسه اپلیکیشن مراکز فرهنگی و مذهبی اپلیکیشن ورزشی اپلیکیشن فروش کارت شارژ اپلیکیشن تاکسی یاب اپلیکیشن آژانس هواپیمایی و گردشگری اپلیکیشن هتل اپلیکیشن سمینار و کنفرانس اپلیکیشن نوبت دهی اپلیکیشن خبری اپلیکیشن موزیک اپلیکیشن خدماتی اپلیکیشن ویزیتوری و بازاریابی اپلیکیشن آموزشی و آموزشگاه

08. آیا شرکت موبی سافت توانی طراحی هر اپلیکیشنی را دارد؟

شرکت موبی سافت با داشتن تیم برنامه نویسی قوی توانی طراحی اپلیکیشن شما با ایده انحصاری را دارد.

مشاوره تلفنی