طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS ورزشی

یکی از پرطرفدارترین موضوعات در بین روزنامه‌ها و مجلات، اخبار ورزشی است.
اپلیکیشن‌های ورزشی بهترین و ساده ترین راه برای با خبر شدن از اخبار ورزشی است.
بیش از نیمی از کشور از گوشی‌های هوشمند استفاده میکند که اگر کودکان و سالمندان را از این جمعیت حذف کنید متوجه میشوید تقریبا همه کسانی که اخبار ورزشی را دنبال می‌کند حداقل یک گوشی هوشمند دارند.

چاپ روزنامه‌ها روز به روز دارد کمتر می‌شود به صوری که تعداد افرادی که اخبار پیگیری میکنند کمتر نشده بلکه بشتر هم شده ولی سلیقه مردم عوض شده و دیگر از طریق سایت و اپلیکیشن‌های موبایل اخبار را دانلود می‌کنند.

جایگاه سایت ورزشی در ایران:

سایت ورزش سه که یک پایگاه خبری در حوزه ورزش است در ایران بعد از گوگل، آپارات و دیجی کالا در رتبه چهارم سایت های پر بازدید ایران قرار داد و سایت طرفداری هم که یک پایگاه خبری و تحلیلی ورزش است در رتبه شانزدهم سایت‌های پر بازدید ایران قرار دارد.
با توجه به رتبه سایت‌های ورزش سه و طرفداری در بین سایت‌های پر بازدید در ایران میشود گفت که بیشتر دنبال کننده های اخبار ورزشی، نه داخل روزنامه و مجالت چاپی بلکه در اینترنت دنبال اخبار می‌گردند.
محبوب ترین ورزش بین ایرانیان فوتبال است که داخل

چرا مردم به سمت نشریات اینترنتی رفتند؟

دلایل زیادی برای ایکه مردم چرا به سمت استفاده از نشریات اینترنتی و الکترونیک رفتند وجود دارد که برخی از این اصلی ترین دلایل را در این مقاله بیان می‌کنیم.

مزیت‌های اپلیکیشن‌های موبایل ورزشی

  • سرعت: در اپلیکیشن‌های موبایل می‌توانید اخبار ورزشی را به صورت لحظه‌ ای دنبال کنید و از اخرین خبرها مطلغ شوید ولی در نشریات کاغذی و چاپی این امکان وجود ندارند و باید تا صبح صبر کیند تا از اون خبر مطلع شوید.
  • هر روز هفته: روزنامه‌ها در روزهای جمعه چاپ نمیشوند ولی نشریات اینترنتی و الکترونیک در روزهای جمعه نیز فعالیت می‌کند و اخرین اخبار را بر روی اپلیکیشن یا سایت خود منتشر میکنند.
  • هزینه: چاپ و پخش نشریات کاغذی بسیار هزینه بر است.ولی مجلات الکترونیک نیاز به هزنیه چاپ ندارند.
  • عدم فروش: همیشه همه روزنامه‌ها به فروش نمی‌رسیدند بلکه میزان قابل توجه ای از این روزنامه‌ها به فروش نمرسیدند و مرجوع می‌شدند، و این یکی اصلی ترین نگرانی‌های نشریات همین مرجوع شدن روزنامه‌ها است که ضرر بسیار زیادی به نشریات وارد می‌کند.
  • ویدیو: در نشریات اینترنتی میتوانید ویدیو و بسیاری از ویدیوها مثل خلاصه بازی، نشست خبری بعد از بازی یا صبحت‌های بازیکنان بعد از بازی را مشاهد کنید.
  • جستجو: کافی است دراخل گوگل یا سایت ورزش سه و طرف داری مطلب مورد نظر را جستجو کنید تا آن خبر را پیدا کنید.
  • تمامی اخبار: در نشریات اینترنتی افبار چندین سال گدشته هم وجود دارد ولی در روزنامه ها فقط اخبار روز وجود دارد.

از طریق اپلیکیشن موبایل اندروید یا ios می‌توانید برای دستیابی به مکان و زمان برگذاری مسابقات، جداول مسابقات، اطلاع از نتایح بازی‌ها، اطلاع از وضعیت تیم‌ها و ورشکارن، نقل و انتقالات بازیکنان و نتایج زنده مسابقات آگاه شوند.

آیا یک اپلیکیشن ورزشی فقط بدرد خبر گذاری‌ها میخورد؟

خیر، از یک اپلیکیشن ورزشی باشگاهی ورزشی هم میتواند استفاده کنند، ز طریق اپلیکیشن عکس سالن‌های ورزشی، یاعت کاری باشگاه، نام مربیان، هزینه ثبت نام، اخبار مسابقات، آدرس و لوکیشن باشگاه و شماره تماس‌های مجموعه ورزشی را به اطلاع ورزشکاران برساند.

با داشتن اپلیکیشن‌های ورزشی می‌توانید مشتری‌های که دنبال باشگاه ورزشی هستند را جذب باشگاه های خود کنید، همچنین میتوانید کد تخفیف به مشتری های خود بدهید و از طریق اپلیکیشن اقدام به ثبت نام کنند.
در اپلیکیشن‌های ورزشی میتوان رشته‌های مختلف و انواع حرکت‌های ورزشی را معرفی کنید.

آیا اپلیکیشن ورزشی برای ورزش خاصی است؟

همه باشگاهای ورزشی مثل باشگاه والیبال، فوتبال، بدنسازی، بسکتبال، بلیارد، بولینگ،تیرانذازی، اسب سواری، تنیس، شنا، ژمیناستیک انواع ورزش های رزمی مانند جودو، کاراته، کونگ فو، تکواندو، کشتی از اپلیکیشن‌های موبایل استفاده کنند.

نتیجه گیری:

با توجه به اینکه تعداد گوشی‌های هوشمند بسیار زیاد شده است طی این چند سال اخیر برای هر کسب و کاری نیاز به طراحی و ساخت یک اپلیکیشن موبایل است و هر کسب کاری ورزشی برای افزایش مشتری وعقب نماندن از بقیه رقبا یاید یک اپلیکیشن موبایل داشته باشد.
در صورتی که دنبال یکم تیم حرفه‌ای طراحی اپلیکیشن موبایل هستید پروژه خود را به تیم با تجربه ما پسبارید تا اپلیکیشن شما را در کمترین زمان و با کیفیت بالا تحویل دهیم.