اپلیکیشن دعا خوان

توسط مدیر ، 16 بهمن 1398

در ایران اپلیکیشن های داشتیم که به صورت صوتی برای شما دعای عهد، دعای توسل، آیته الکرسی و آل یاسین می‌خوند. ولی جای یک قابلیت در این اپلیکیشن ها خالی بود. با خودتون حتما میپرسید چه ویژگی؟

بیشتر بخوانید

هزینه تعرفه ساخت اپلیکیشن

توسط مدیر ، 15 بهمن 1398

برای تخمین هزینه طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و ios عوامل متعددی نقش دارند. یکی از این عوامل نوع پلتفرم مورد نظر شما سات ممکن است شما فقط اپلیکیشن اندروید یا اپلیکیشن ios  بخواید یا هر جفت اپلیکیشن ها را باهم بخواهید. هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید و ios چقدر است؟ رنج قیمت طراحی و ساخت […]

بیشتر بخوانید

لوگو جدید اپلیکیشن تپسی

توسط مدیر ، 6 بهمن 1398

شرکت تپسی (tapsi) در اقدامی عجیب و غیر منتظره لوگو شرکت خود را تغییر داد! تپسی با انتشار یک فیلم در تویتر و پیج اینستاگرام شرکت از لوگو جدید خود رونمایی کرد و توضیح داد که چرا این لوگو را برای اپلیکیشن خود انتخاب کرده است.

بیشتر بخوانید

اپلیکیشن موبایل بیش مخاطب دارد یا تلویزیون ؟

توسط مدیر ، 22 دی 1398

اپلیکیشن های موبایل روز به روز در حال پیشرفت هستند و امروزه میزان تنوع و امکانات آن ها واقعاً هیجان انگیز و خیره کننده شده است. طبق نتایج تحقیقاتی که در سال 2015 انجام شده است، اپلیکیشن ها در حال رقابت جدی با تلویزیون و برنامه های آن هستند.

بیشتر بخوانید

صفحه آغازین یا اسپلش اسکرین (Splash Screen)

توسط مدیر ، 7 آذر 1398

صفحه اسپلش اسکرین Splash screen در اپلیکیشن های اندروید و ios چیست؟ همراه با نمونه کارهای زیبا و جدید صفحه اسپلش اسکرین شرکت طراحی اپلیکیشن موبی سافت

بیشتر بخوانید

انتخاب رنگ لوگو اپلیکیشن و منو آن

توسط مدیر ، 21 آبان 1398

انتخاب رنگ لوگو اپلیکیشن کار بسیار سختی است چون باید یک رنگ از بین میلیون ها رنگ یک رنگ را انتخاب کنید. از نظر روان شناسی هر چه دامنه انتخاب ما وسیع تر باشد انتخاب برای ما سخت می‌شود. خصوصا اگر ما یک استارتاپ هستیم برای معرفی اپلیکیشن و تبلیغات اپلیکیشن رنگ میتواند نقش حیاتی داشته باشد.

بیشتر بخوانید
مشاوره تلفنی