_

طراحی سایت، اپلیکیشن و ربات تلگرامی کاریمو آکادمی

آموزش غیر حضوری بورس

کاریمو آکادمی یک سایت آموزش بورس هست که  توسط یاسر حیدری و دکتر حسین صمدی در سال 92 فعالیت خود را شروع کرد، در این سایت میتوانید 0 تا 100 بورس را یاد بگیرد و با خیال راحت به در آمد میلیونی از بورس برسید! همکاری شرکت سایت موبی سافت با مجموعه کاریمو از طراحی سایت شروع شد و بعدها شرکت ما برای مجموعه کاریمو اپلیکیشن و ربات تلگرامی طراحی کرد.

طراحی سایت بورسی
طراحی وب سایت بورسی
_

چالش های طراحی سایت کاریمو آکادمی

طراحی سایت، اپلیکیشن و ربات کاریمو آکادمی

مجموعه آکادمی کاریمو به دنبال یک سایتی آموزشی بودن که در کنار انتشار مقالات آموزشی بتواند محصولات خود را نیز بفروشند علاوه بر این باید از دانلود شدن ویدیوها هم نیز جلوگیری می‌شد تا کسی نتواند این آموزش ها را کپی کند، کیفیت و ظاهر سایت اصلی ترین دغدغه مدیران وب سایت اکادمی کاریمو بود به همین دلایل تمام تمرکز شرکت موبی سایت بر روی کیفیت وب سایت کاریمو متمرکز شد  تا بتوانیم سایتی متمایز با دیگر سایت های آموزش بورس طراحی کنیم. بعد از طراحی سایت نوبت به طراحی اپلیکیشن و ربات تلکرامی رسید.

_

راهکار شرکت موبی سافت

طراحی سایت

چندین جلسه مشاوره برای انجام هماهنگی و درک نیازهای مدیران سایت آکادمی کاریمو برگذار شد و نتیجه ی خروجی این جلسات طراحی پیشنهاد طراحی  یک سایت خاص و متمایز با دیگر سایت های بورسی بود. طبق روال  همیشگی شرکت شروع به طراحی ظاهر اولیه سایت در نرم افزار adobe xd کردیم و طراحی اولیه را به مجموعه کاریمو ارائه کردیم و بعد چند تغییر کوچک این طرح نهایی شد. پس از نهایی شدن طرح گرافیکی سایت تیم فنی موبی سافت شروع به کد نویسی سایت کرد و سعی شد این کدها در بهینه ترین حالت ممکن باشند تا سایت با سرعت بالایی در لودینگ داشته باشد. با وجود اینکه کیفیت طراحی سایت برای مجموعه کاریمو اهمیت به سزایی داشت ولی شرکت ما سعی کرد این پروژه را در یک مان منطقی و با قیمت مناسب طراحی کند.
طراحی سایت بورس
به این مطلب امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *