_

طراحی سامانه نوبت دهی خودرو

سامانه درخواست کارشناسی خودرو

صنعت خودرو یک از اصلی ترین صنایع کشور است، که مسئولیت سیاست گذاری و نظارت کیفیت تولید آن بر عهده وزارت صمت، سازمان ملی استاندارد و سازمان حفاظت محیط زیست است. در همین راستا شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، رسالت خود برای ایجاد اطمینان خاطر مشتریان هنگام خرید و فروش خودروهای دست دوم، خدمت کارشناسی خودروهای کارکرده را نیز به عنوان “سامانه درخواست کارشناسی خودروی کارینا” به سبد خدمات خود افزوده است.

طراحی سامانه کارشناسی خودرو دسته دوم
طراحی سایت کارشناسی خودرو دسته دوم
_

چرا کارشناسی خودرو دست دوم

پیدا کردن مشکلات فنی و بدنه خودرو نیاز کار یک فرد حرفه ای و با تجربه است حتی خودروی صفر کیلومتری هم ممکن است دارای رنگ شدگی باشد باشد پس بهتر است قبل از تحویل گرفتن خودرو از یک کارشناس خودرو کمک بگیرید. کارشناس می‌تواند اطلاعاتی در مورد رنگ، سلامت بدنه ماشین، صافکاری و سوابق تصادف  به شما بدهد. بسیاری از افراد کارشناسی نمی‌شناسند ومیتواند از خدمات سایت کارشناسی خودرو کارینا استفده کنند.

 

_

ویژگی سامانه کارشناسی خودرو کارینا

در سامانه کارشناسی خودرو کارینا ، کاربر می‌توانید مشخصات خودرو مانند نوع خودرو، سازنده وسال ساخت را انتخاب کند همچنین اطلاعات مالک خورد مانند شماره تماس و نام را وارد کند تا کارشناسان ارینا با آن تماس بگیرند هم چنین میتوانید در سامانه نوبت دهی خوردو زمان و مکانی را برای بازدید مشخص کنید.

امکانات سامانه نوبت دهی

  • امکان تعریف چندین کارشناس توسط مدیر
  • ارسال اطلاعات کارشناس برای مشتریان قبل از بازدید
  • امتیاز دهی به کارشناس
طراحی سایت کارشناسی خودرو
به این مطلب امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 1]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *