استارتاپ های شرکت موبی سافت

شرکت طراحی اپلیکیشن موبی سافت یکی از زیر مجموعه های هلدینگ اسکیل اپ است که با هدف طراحی و ساخت اپلیکیشن و سایت برای مشتریان و استارت آپ های زیر نظر خود راه اندازی شد.

در حال حاظر تعداد استارت اپ های زیر نظر شرکت نرم افزاری موبی سایت 4 عدد است که توسط تیم با تجربه و حرفه ای موبی سافت برنامه نویسی و پیاده سازی شده اند همه استارت آپ های زیر نظر شرکت موفق و به سود خوبی دست پیدا کرده اند.

استارتاپ دارید یا صاحب ایده هستید؟

اگر شما استارت آپ دارید یا صاحب ایده جدید هستید شرکت برنامه نویسی موبی سافت میتواند در تمامی مراحل از طراحی سایت و اپلیکیشن اندروید و ios حتی بخش تبلیغات و فروش به استارت آپ شما کمک کند و با سرمایه گذاری بر روی ایده شما باعث پیشرفت سریع استارت آپ شما شود. شرکت موبی سافت بخاطر اینکه از دل برترین دانشگاه های ایران ایران بیرون آمده است و راه اندازی چندین استارت آپ موفق، از تمامی مشکلات و پیچ خم های که برای یک استارت آپ ایجاد میشود اگاه است.
شرکت موبی سافت تمامی نیاز های استارت آپ شما را بر طرف میکند از جمله: استخدام برنامه نویس، سرمایه گذاری و تبلیغات، جگونگی توسعه استارت آپ و در اختیار قرار دادن مکان اداری برای توسعه ایده را در اختیار شما قرار میدهد.

لیست استارت آپ های موفق موبی سافت

شرکت موبی سافت 4 استارت آپ موفق سامانه کاریابی اپا، سامانه آموزش مجازی کنارک، فروشگاه ساز چارک و شفق راه پیاده سازه کرده است.

سامانه کاریابی اپا

لوگو سامانه اپا ایران

سامانه اپا اولین مجموعه تخصصی معرفی فرصت های شغلی، امریه و کسر خدمت است که با همکاری برترین اساتید دانشگاهی ایران به عنوان یک سامانه معرفی نیروی انسانی برای کار در نیروهای مسلح و سازمان های نظامی در قالب استخدام رسمی، امریه و پروژه کسری خدمت راه اندازی شد و توانست هزاران نفر را برای استخدام به ارگان های دولتی معرفی کند.

سامانه آموزش مجازی کنارک

کنارک یک سامانه آموزش مجازی برای برگذاری کلاس های آموزشی و کنفرانس های ویدیو است. این سامانه پس از شیوع ویروس کرونا و مشکل های متعدد سامانه های آموزش مجازی موجود برای برطرف کردن مشکلات موجود راه اندازی شد. سامانه کنارک را میتوان برای برگذاری کلاس های آنلاین، دوره های مجازی، وبینارها و جلسات کاری مورد استفاده قرار گیرد. از مزیت های این سامانه سازگاری کامل با زبان فارسی، کیفیت و سرعت بالا در انتقال تصویر و صدا است.

فروشگاه ساز چارک

چارک یک فروشگاه ساز آنلاین با کلی امکانت منحصر به فرد است و به جرات میتوانیم بگویم که چارک کامل ترین و بهترین فروشگاه ساز اینترنتی در ایران است امکانتی که در چارک پیاده سازی شده است را نمی توانید در هیچ یک از فروشگاه ساز های دیگر پیدا کنید!
در چارک فروشگاه اینترنتی خود را با سریع ترین زمان و زیباترین ظاهر راه اندازی کنید. چارک مناسب ترین تعرفه در بین فروشگاه سازها را دارد و فروشگاه های که توسط فروشگاه ساز چارک راه اندازی میشوند از پشتیبانی این فروشگاه ساز حرفه ای بهرمند میشوند.
این فروشگاه ساز در حال حاظر بر روی 3 سایت فروشگاه در حال تست است و به زودی برای عموم قابل استفاده است.

شفق

استارت آپ شفق با هدف تامین نیازمندی های ارگان ها و سازمان های دولتی و غیر دولی راه اندازی شد و در حال حاظر با تولید چندین محصول دانش بنیان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات توانسته به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند.

استارت آپ دارید؟

اگر دوست دارید استارت آپ شما سریع رشد و سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد کافیست با شماره 09194447627 تماس بگیرید و درخواست مشاوره رایگان با مسئول پذیرش استارتاپ ها را کنید.