آربیتراژ چیست؟

آربیتاژ-چیست؟

شرح ربات آربیتاژ در اتاق های معاملاتی


آربیتراژ (Arbitrage) یک روش کسب سود از تفاوت قیمت هم زمان یک دارایی بین دو یا چند بازار است دلیل آن هم عدم تعادل قیمت میان بازار های مختلف است. برای روشن شدن موضوع فرض کنید قیمت خودرو سمند صفر کیلومتر در کارخانه 120 میلیون تومان و در بازار آزاد 190 میلیون تومان است. شما می‌توانید با خرید فروش خودرو از کارخانه و فروش آن به خریدار، مبلغ 70 میلیون تومان سود کسب کنید، به سود کسب شده سود آربیتراژ گفته میشود.

ریسک آربیتراژ

احتمال اینکه شما در آربیتراژ ضرر کنید بیسار کم هست و تقریبا ریسک آربیتراژ نزدیک به صفر است، به همین دلیل تعداد معامله گران آربیتراژ روز به روز در حال افزایش است، اما در مواردی به ویژه در زمان بحران های مالی، آربیتراژ میتواند زیان ده باشد ولی این موارد بیسار نادر هستند.

روش های کسب سود از آربیتراژ

از آربیتراژ میتوان در بازارهای ایران و خارج از کشور استفاده کرد و به سود خوبی را در کوتاه مدت کسب کنید و سرمایه خود را طی مدت کوتاهی چند برابر کنید.

1. اتاق معاملاتی طلا

اتاق معاملاتی طلای آبشده در تلگرام مدتی هست که بین مدرم رایج شده‌اند و افراد زیادی در این اتاق ها به خرید فروش طلا آب شده می پردازند، شما هم میتوانید در چندین اتاق معاملاتی طلا عضو شده و خرید فروش انجام دهید ولی این کار به صورتی دستی بسیار زمان بر و سخت است و در صورت اشتباه شما دچار ضرر سنگینی خواهید شد به همین دلیل ما در موبی سافت سه نوع ربات برای اتاق های معاملاتی طلا طراحی کردیم:

2. ربات محاسبه گر اتاق طلا

این ربات خرید فروش های شما را در گروهای مختلف رصد می‌کنید و شما میتوانید اطلاعاتی از میزان خرید و فروش ها خود در اتاق های معاملاتی طلا آب شده آگاه شوید همچنین میتوان به ربات محاسبه گر اتاق معاملاتی طلا امکاناتی دیگری نیز اضافه کرد.

3. ربات معامله گر اتاق طلا

این ربات در گروه های مختلف طلا آب شده در تلگرام عضو شده ودر این گروه ها به صورت اتوماتیک و هوشمند اقدام به خرید و فروش به صورت همزمان در این گروه ها می‌کند.

به این مطلب امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]

علیرضا صبورمشاهده نوشته ها

امین غلامی هستم از سال 92 برای سایت‌ها و وبلاگ های زیادی مطلب نوشتم از سال 97 در شرکت موبی سافت استخدام شدم و عاشقه بازاریابی محتوایی و از مطالعه، بحث و نوشتن درباره برنامه نویسی لذت می‌برم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *